Pār mums

Kāpēc ir vērts vērsties mūsu uzņēmumā?

  • kompromisu iespējamība un saprātīgas cenas;
  • ātri darbu izpildes termiņi;
  • kvalitatīva apkalpošana un dažāda veida elektroizstrādājumu remonts, no asinhroniem dzinējiem līdz pat transformatoriem;
  • mums ir sava remontēšanas bāze, kas, protams, uzlabo pakalpojumu sniegšanu;
  • mūsu veiktajiem darbiem sniedzam garantiju;
  • mēs strādājam tikai ar augstas kvalitātes instrumentiem un materiāliem, kas izstrādāti atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām.

Mūsu uzņēmums „ELMARK” elektrodzinēju remontēšanas un pārtīšanas jomā strādā jau daudzus gadus. Visā darbības laikā mēs esam uzkrājuši milzīgu darba pieredzi, kā arī esam ieguvuši nepieciešamās zināšanas elektroierīču apkalpošanas un remontēšanas jomā. Mūsu darbinieki ir savas jomas profesionāļi, kas ar pilnu atbildību un maksimāli ātros termiņos spēj novērst praktiski jebkuru problēmu.

Mēs spējam tikt galā ar šādiem dzinējiem: celtņu, liftu, vienfāzu, trīsfāzu, sprādziendrošiem, kā arī vispārējas izmantošanas dzinējiem. Mēs strādājam arī ar sinhronajiem dzinējiem un asinhronajiem dzinējiem ar KZ rotoru un fāzu rotoru.

 Ātrs elektrodzinēju remonts mums nav problēma, jo mūsu rīcībā ir kvalificēta agregātu, kā arī transformatoru shēmu bāze.

Piemēram, ja birka ar informāciju par dzinēju nav pieejama, bet pats dzinējs nav pareizi uztīts, mēs atjaunosim shēmu un tinuma datus.

Par galveno mūsu veiktajā darbā mēs uzskatām godīgumu, atbildību, kā arī cieņu pret saviem klientiem un partneriem.

Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi un mūsu klientu ieteikumiem!